فیزیک برای زندگی

وبسایتی ویژه ی تمامی دوستاران فیزیک

فیزیک برای زندگی

وبسایتی ویژه ی تمامی دوستاران فیزیک

فیزیک برای زندگی

وبسایت فیزیک برای زندگی ، به جهت آموزش فیزیک ( برای علاقه مندان در تمامی گروه های سنی ) توسط موسسه ی آموزشی فرهنگی محمد راه اندازی شده است. این وبسایت برای کلیه ی علاقه مندان به فیزیک ، دانش آموزان و اساتید دانشگاه دارای مطالبی مفید و غنی شده می باشد که می تواند ضمن ارتقای سطح علمی شما ، برای زندگی بهتر به شما کمک کند. ما ، می کوشیم تا مطالب فیزیک را به روشی نوین آموزش دهیم و درک و فهم آن را ساده تر سازیم .
بی صبرانه منتظر نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.
http://physics1.blog.ir

دیدگاه شما !
آخرین دیدگاه ها

۱ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۱۴مهر

با سلام ؛

همانگونه که می دانید ما ، مدتی پیش مسابقه ای با عنوان « کاربرد فیزیک در زندگی روزمره ی انسان » طراحی کردیم به این ترتیب که شما مطلبی رو می نوشتید و برای ما ارسال می کردید و اگر امتیاز بالایی کسب می کردید جزو برنده ها می شدید ! حالا فرصت شرکت در این رقابت به پایان رسیده و ما نیز هم اکنون و با کمی تاخیر نتایج را منتشر می کنیم !

طبق قولی که داده بودیم نفر اول یه دستگاه رایانه همراه ASUS X550LD - A و نفرات دوم تا بیستم هر یک ، کارت هدیه به ارزش 200000 ریال .

این ، اولین رقابت وبسایت فیزیک برای زندگی بود که با همکاری و حمایت دیگر دوستان برگزار شد - ما ، برای اولین بار انتظار چنین استقبال نسبتاً بالایی (!) را نداشتیم و فکر نمی کردیم تعداد شرکت کننده ها به بیش از 40 نفر برسه ولی رسید و بیش از 100 نفر در این مسابقه شرکت کردند که این خودش جای خوشحالی داره :) آثاری که برای ما فرستاده شد واقعاً خوب بود و بین اون ها موارد بسیار شاخصی دیده می شد که کار امتیاز دهی رو برای ما سخت می کرد . در هر حال اگر شما جزو برنده های ما بودید توسط ایمیل یا تلفن همراهی که در اختیار ما قرار دادید باهاتون تماس گرفته شده . . .

در ادامه می تونید لیست رتبه بندی و برگزیده های این رقابت رو مشاهده کنید . هر چند همتون برگزیده بودید ولی همیشه باید یک عده ی محدود انتخاب بشن ! اگر جزو برندگان ما بودید که هیچ بهتون تبریک می گیم و ازتون می خوایم تو مسابقات بعدی ما هم شرکت کنید اما اگر نبودید بازم عیبی نداره دوباره شرکت کنید و این بار سعی کنید بهتر عمل کنید :)

در ضمن امتیاز دهی با توجه به معیار ها و شاخص های ما صورت گرفته و برندگان بر این اساس انتخاب شدند . اما نکته ی آخر که متاسفانه باعث رنجش خیلی از کاربران شد این بود که اعلام نتایج با تاخیر زیادی صورت گرفت که از این بابت واقعاً از شما عذر می خواهیم - علتش هم این بود که امتیاز دهی به مقالات بیش از اندازه طول کشید البته این رو هم بگیم که ما همه چیز رو آماده کرده بودیم اما متاسفانه نمی تونستیم وارد بخش مدیریت بشیم و حتی به نظرات شما عزیزان پاسخ بدیم که خوشبختانه این مشکل بر طرف شد ، در هر صورت از شکیبایی شما سپاسگزاریم . در ادامه می توانید لیست اسامی شرکت کننده گان این مسابقه را مشاهده فرمایید

دریافت لیست نتایج
حجم: 359 کیلوبایت
توضیحات: اسامی برگزیدگان مسابقه ی بزرگ فیزیک به همراه رتبه . 

گروه فیزیک

پشتیبانی

360 رنگ
حمایت از ما
خانه
درباره ما
همکاری با ما